Unihokej, Kije, Bandy
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM

Producenci

Dystrybucja Azetx

Dystrybucja Azetx Polska

Lista dystrybutorów

Dystrybucja Azetx Świat

Lista dystrybutorów

Mapa dystrybutorów

Imprezy wystawiennicze

ISPO Munich 2017
ISPO Munich 2015
Kielce 2013
ISPO Munich 2012
ISPO Munich 2011

Platforma ratalna

"Ccr Sport" Sp. z o.o.

52-363-40-68
patrycja.wilde@ccr-sport.com
Bydgoszcz


Admiral Hurtownia Grzegorz Maciejasz
67-387-14-80
admiral.biuro@onet.pl
Wałcz


Aktywni S.c.
791-099-990
sklepaktywni@sklepaktywni.pl
Łódź


All Sport S.C.
602-462-986
biuro@all-sport.pl
Radom


AllForYou.pl
61-679-31-32
sklep@allforyou.pl
Skórzewo


ALLTO SPORT Sp. z o.o.
61-830-07-62
biuro@alltosport.pl
Poznań - Wilda



ALMAR SPORT
500-011-520
piotr@almar-sport.pl
Wałbrzych


Ambersport
91-484-68-07
biuroambersport@interia.pl


ARAMIS
17-852-79-27
aparamis@o2.pl
Rzeszów


ARKUS Sp.J. Stanisław Białczak, Marek Grzyb
604-629-173
salon@arkus.sklep.pl
Ostrołęka


ATHLETIC SHOP
22-618-82-88
biuro@athleticshop.pl
Warszawa - Praga Południe


Bat Sport Ewa Wójcik
48-696-486-186
ewa.wojcik@batsport.pl


BLAU S.c. Marek Kuźnik, Michał Dudziak
515-094-074
biuro.hb@gmail.com
Lublin


BlueWell S.c. SPORTOWYMARKET.PL
505-014-999
kontakt@sportowymarket.pl
Lublin


BOKOSPORT

biuro@bokosport.pl


Centrum Sportu MAX
17-859-50-75
rzeszowmax@op.pl
Rzeszów


Cezar Cezary Cieślewicz
iwon19@wp.pl
Radziejów


COLLOSEUM Marketing Sport
95-759-60-03
biuro@colloseum.com.pl
Rzepin


Dagna Płock
dagna2000@wp.pl
Płock


Dakro Sport Sklep Sportowy
dakrosklep@gmail.com


DIDOsport - Profesjonalny Sprzęt Sportowy
506-198-440
sklep@didosport.pl
Nowy Targ


Dla Zdrowia Sklep Konin
63-249-11-90
dlazdrowia@onet.pl
Konin


Dragon Sports Sp. z o.o.
75-754-17-10
krzysztof@dragon-sports.pl
Jelenia Góra


Dzięgiel Sport
506-196-076
darek.dziegiel@wp.pl
Toruń


E-Sport
502-221-763
esport@vp.pl
Rzeszów


ELBESPORT Radom
3-639-315
rafal@elbesport.pl
Radom


ENTER SPORT
25-798-95-99
enter-sport@o2.pl
Łuków


EX'S Sport
691-856-456
info@exssport.pl


Exclusive Sport Sp. z o.o
58-306-57-68
kontakt@sportowiec.pl
Gdańsk


F.H. Marionex Świerkowski Mariusz
509-963-781
sklep@marionex.pl
Braniewo


F.H.U. GOL S.c.
600-650-844
golsklep@o2.pl
Limanowa


Fan-Sport
17-852-52-56
sport@fan-sport.pl
Rzeszów


FHU BIZMAT - Sklep Internetowy KOWELINE.PL
795-020-304
bok@koweline.pl
Olkusz


FHU Domi-Sport
81-887-30-90
domi-sport@o2.pl
Puławy


FHU PROFI-SPORT Sp. z o.o.
17-853-65-95
biuro@profi-sport.com.pl
Rzeszów


Firma "ARG" Ryszard Gruszecki
arg@firma-arg.pl



Firma Handlowa LEGEND
71-359-34-63
info@legend.pl
Wrocław - Stare Miasto


Firma Handlowa ZUCHORA
513-979-714
fhzuchora@op.pl
Pabianice

Firma Handlowo-Usługowa "TRAMP" Wojciech Pieprzny
603-658-585
tramp.przemysl@gmail.com
Przemyśl


Football Factory
41-341-55-42
kielce@4sports.pl
Kielce


FUN & SPORT
71-351-79-26
biuro@fun-sport.wroc.pl
Wrocław - Fabryczna


Go Master
509-568-127
sklep@gomaster.pl
Wrocław

GOLSPORT Paweł Borek
501-315-676
golsport@op.pl



Grant Sklep Sportowy Warszawa Marek Wojtanowski
marekhebe@gmail.com
Warszawa


GRUPA OPI Sklep Internetowy Edusklep.pl
77-442-77-21
bok@edusklep.pl
Opole


Hurtownia sportowa ABA sport
881-055-175
kuba@aba-sport.pl
Sianowo


Hurtownia Sportowa SPORT TIW
503-078-400
firma@sporttiw.pl
Kraków - Krowodrza


Hurtownia Sportowa.net.s.c
68-452-86-86
sklep@hurtowniasportowa.net


Hurtowniasportowa.net S.c.
605-251-589
biuro@hurtowniasportowa.net
Zielona Góra


Introsport
22-787-08-20
introsport@onet.pl
Wołomin


JR SPORT
biuro@jrsport.pl



K-Mar
86-271-22-76
krakowski50@o2.pl
Zambrów


Kajasport Białystok Hurtownia
531-119-201
marcin@kajasport.pl


Kalsport Rzeszów Husrtownia Sportowa
17-853-91-51
kalsport@kalsport.pl
Rzeszów

KesS-sport
22-875-08-97
sport@kess.pl
Warszawa


Kielsport
41-315-61-39
kielsport@op.pl


Klubben Polska" Sp. z o.o.
52-345-66-03
klubben@klubben.pl
Białe Błota


Koperniak Sklep Sportowy Tomasz
605-995-195
koperniak@poczta.fm
Rabka


Kopiwoda Grzegorz - Sklep Sportowy
608-430-977
Brodnica


KR Sport Krzysztof Roszak
info@krsport.pl
Piaseczno


Kronos S.C. B. Ekiert, Ł. Pieprzyk, D. Włodarczak
661-081-854
sklep@kronos-shop.pl
Śrem


LECH-SPORT Przedsiębiorstwo Handlowe Lech Bieszka
54-232-42-71
lechsport@op.pl
Włocławek


LEDA – SPORT Lech Jan Podgórski
48-369-94-74
info@ledasport.pl
Radom


LYKE
sklep@lyke.pl
Warszawa


M-Concept Małgorzata Śląska
601-161-639
info@magero.pl
Skórzewo


M-S-SPORT Poznań
biuro@ms-sport.pl
Poznań


Maaw Sport Artykuły Sportowe Wojciech Kiszka
16-648-72-85
maawsport@op.pl
Przeworsk


Majestic Sport S.c.
503-971-122
info@majesticsport.pl



Marba-Sport Marcin Mocarski
58-680-22-66
office@marba.com.pl
Chwaszczyno


MARSPORT Marek Parniak
kontakt@marsport.pl



MASTERS TM Soróbka, Richel Sp.j.
71-725-36-63
sklep@picco.pl
Wrocław


Meble Szatniowe Burkietowicz
502-035-654
biuro@mebleszatniowe.pl
Odolanów


Med-Sport Wojciech Przybylski
664-979-065
med-sport@o2.pl
WIELEŃ


Mega Sport Częstochowa
34-372-73-16
sklep@erowery.net.pl
Częstochowa


MEGASPORT Toruń

sklep@megasport24.pl
Toruń


MELRYS S.c.
602-129-283
biuro@melrys.pl
Dzierżoniów


META Sklepy Sportowe
71-362-83-83
meta@meta.com.pl



Meteor Markartur Ania
81-745-09-10
ania@meteor.pl
Lublin


MiD Sklep Sportowy S.c. Marek Mycoń, Jan Dziubasik
603-796-260
biuro@midsport.pl
Nowy Targ


MINIPRICE.PL
14-686-13-10
hurt@miniprice.pl
Brzesko


MR-SPORT.pl Robert Lewandowski, Kinga Talarek s.c.
509-649-422
sklep@mr-sport.pl
Bydgoszcz


MSport Łódź Edyta
42-653-82-59
edyta@msport.lodz.pl
Łódź


MSport Łódź Tomek
603-570-185
hurtownia@msport.lodz.pl


NEOSPORT.PL Norbert W. Trudziński
531-451-772
sklep@neosport.pl



Ocean Hurtownia Teresa Kolan
95-731-19-16
oceantk@poczta.onet.pl
Kłodawa


Olimp Pila Zbigniew Łapacz
602-798-325
olimp.pila@wp.pl
Piła


OLIMP Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
696-475-525
pw.olimp@wp.pl
Turośń Kościelna


OLIMP Trofea Sportowe PUH
81-531-86-77
kontakt@sportolimp.pl
Lublin


OLIMPIA Sklep sportowy
503-847-309
biuro@olimpiasport.pl
Bydgoszcz


Olimpic-Sport
65-572-61-58
olimpicsport@o2.pl



Olimpsport Mysłowice
32-223-93-69
olimp@olimpsport.pl
Mysłowice


PAAK Bydgoszcz
52-321-41-41
sport@paak.com.pl
Bydgoszcz


PAJM Anna Koźbiał
606-813-046
biuro@pajm.com.pl
Sucha Beskidzka


Paweł Bienias SPORTIL
510-696-250
sportil.morag@gmail.com
Morąg


PH Topsport Grzegorz Latosek
609-202-853
topsport@topsport.com.pl
Łódź


PHU SET Halina Skotnicka
22-836-41-44
set@sportset.pl
Warszawa


PHU TRANSIMPEX Sklep Internetowy Athleticsport.pl
68-451-75-52
biuro@athleticsport.pl
Zielona Góra


Polsport
maciej.mazurec@polsport.bielsko.pl
Bielsko-Biała


Poly-Sport
33-855-21-35
info@polysport.pl
Wisła


POWERMAN SPORT Rusinek Janusz (Ma unihokej w ofercie)
601-700-860
hurt@powerman.wroc.pl
Kobierzyce


Powiatowo Grodzko-Ziemski SZS
29-464-63-28
szs.ostroleka@wp.pl
Ostrołęka


PPHU Inter-AGA
501-221-237
sklep@interaga.pl
Dygowo


PPHU VICTORY
42-215-20-72
marketing@victory.com.pl
Pabianice


ProfiSport Opole
77-458-15-87
sklep@profisport.pl
Opole


PUH Sport-Turystyka Słupsk
59-842-80-51
biuro@sport-turystyka.pl
Słupsk


RajSport Sieradz Hurtownia
43-827-17-47
rajsport.sieradz@gmail.com
Sieradz


Rekomat - Sport
42-252-94-71
biuro@rekomat-sport.pl
Łódź


REKREACJA I SPORT Sklep Internetowy Sportx.pl
503-486-253
sportx@sportx.pl
Mrągowo


Rojax Rzeszów Sport Hurtownia
17-852-24-11
sport@rojax.pl
Rzeszów


Ryszard Kunicki Compas PALETOWE
compas@biznes2biznes.com


S.c. HARCERZ Robert Szatkowski-Elżbieta Szatkowska - Sklep Internetowy INSPORT24.pl
77-402-12-96
harcerzopole@op.pl
Opole


SALON SPORTOWY "EDMARK"
85-715-48-48
salonsportowy@edmark.pl
Łapy


SCANSPORT
61-852-38-32
scansport@scansport.com.pl
POZNAŃ


Sk-Sport Hurtownia Sportowa
sk-sport@sk-sport.pl
Rzeszów


Sklep ALL-4-SPORT
665-510-663
biuro@all-4-sport.pl
Rzeszów


Sklep MAKSTOR
511-763-854
info@makstor.pl
Kielce


Sklep Przemysłowy Wielobranżowy SPORT Gertruda Sobkowska
500-240-230
sportkolobrzeg@wp.pl
Kołobrzeg


Sklep SPORT LUX
55-233-81-56
sportlux@wp.pl
Elbląg


Sklep SPORT PARTNER
18-440-74-37
sport.partner@wp.pl
Nowy Sącz


Sklep Sportowo-Turystyczny PRESTO
12-384-81-01
konsultant@skleppresto.pl
Proszowice


Sklep sportowy AUT Kamil Kędzierski
91-834-49-80
sklepsportowyaut@o2.pl
Szczecin


Sklep Sportowy FinSwimming Chodzież
sklep@finswimming.pl
Chodzież


Sklep Sportowy LIDER
601-836-356
sklep@lider.nowytarg.pl
Nowy Targ


Sklep sportowy Marcin Wróbel Gol Toruń
607-438-336
info@wrobel-gol.pl
Toruń


Sklep Sportowy OLIMP II s.j. Andrzej Gierczak, Grażyna Gierczak
13-464-41-79
gra45@op.pl


Sklep Sportowy Sport Center Maciej Bilica
62-505-20-64
sportcenter.jarocin@gmail.com
Jarocin


Sklep Sportowy Sportowo.pl
sklep@sportowo.pl


Sklep Sportowy SPORTSHOP
502-819-429
sportshop@sportshop.waw.pl
Warszawa - Ursynów


SklepHokejowy.com
791-231-045
sklep@sklephokejowy.com
Szczecin


Skorpion
85-712-19-95
hsania@gmail.com
Dąbrowa Białostocka


Skotarek Karolina Sklep Sportowy
609-617-888
karolinaskotarek@wp.pl


Soccer s.c
soccer78@wp.pl



Soccer S.c.
601-692-191
sklepsoccer@wp.pl
Dębica


SPORT DIREKT Dorota Nazim-Bałuk
71-728-97-10
biuro@sportdirekt.pl
Wrocław


SPORT PLUS
12-274-06-55
mariola.stasiak@sportplus.pl
Myslenice


Sport Servis
jerzyjsportservis@gmail.com
Mława


Sport Trans
698-679-265
joanna.wiktorowicz@interia.pl
Olsztyn


SPORT-CENTRUM Regionalna Hurtownia Sportowa
17-853-70-54
sportcentrum@adres.pl
Rzeszów


Sport-Tour
22-788-46-44
sporttour@isq.pl
Otwock


SportBody.pl
531-402-835
sklep@sportbody.pl
Białystok


Sportech
519-053-001
michal@sportech.pl
Luboń


Sportgryf
sportgryf@wp.pl
Gryfino


SPORTICO Hurtownia sprzętu sportowego
81-525-61-01
biuro@sportico.pl


SPORTMAXX
22-667-08-78
sklep@sportmaxx.pl
Warszawa - Ursus


Sportowo.pl Agnieszka Kopczyńska
80-108-06-23
sklep@sportowo.pl
Poznań


Sportplus Hurtownia Agata Krzysztofek
602-474-629
biuro@sportplus.szczecin.pl


Sportplus Szymon Niepsuj Hurtownia
12-274-06-55
sportplus@sportplus.pl


SPORTSTYL Hurtownia Artykułów Sportowych
22-722-02-23
sportstyl@sportstyl.com.pl
Babice Stare


Stynka Sklep Sportowy
87-565-23-97
fhstynka@wp.pl
Suwałki


TEAMSPORT Góra Kalwaria SPORTIKA Hurtownia
22-750-01-11
info@sportika.pl
Góra Kalwaria


TEAMSPORT Płock Select Polska
24-264-32-66
info@teamsport.com.pl
Płock


Tijo s.c
info@tijo.com.pl
Wróblew


TRAMP II
81-446-59-99
tramp2@o2.pl
Lublin


Traper - Sportowy Sklep
94-342-28-86
traperek.pl@gmail.com
Koszalin


TRAWERS
42-633-36-78
biuro@trawers.net
Łódź


V-GALLERY Perfect Sport
22-378-38-68
sklep@domenasportowa.pl
Warszawa - Praga Południe


Victoria-Sport Sp. z o.o.
58-300-46-33
krzysiek@victoriasport.pl
Gdańsk


VINGSPORT Sp.j.
502-141-341
biuro@vingsport.pl
Białystok


VIVA–SPORT
86-271-50-72
viva.sport@wp.pl
Zambrów


WilliSport
606-147-348
willisport@onet.pl
Kamienna Góra


WWW.GLOBAL-SPORT.COM.PL IGNACSPORT
22-673-42-30
globalsport.sklep@gmail.com
Warszawa