Unihokej, Kije, Bandy
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM

Producenci

Dystrybucja Azetx

Dystrybucja Azetx Polska

Lista dystrybutorów

Dystrybucja Azetx Świat

Lista dystrybutorów

Mapa dystrybutorów

Imprezy wystawiennicze

ISPO Munich 2017
ISPO Munich 2015
Kielce 2013
ISPO Munich 2012
ISPO Munich 2011

Platforma ratalna

Dla Państwa tworzymy listę naszych klientów. W wolnych chwilach będziemy uzupełniać listę szkół i instytucji, które zakupiły sprzęt sportowy Azetx do unihokeja.


I Liceum im. T. Kościuszki w Koninie
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy
III Liceum w Koninie
Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Liceum Ogólnokształcące Nr. X. im. Stefanii Sempołowskiej
STOWARZYSZENIE INICJATYW WYCHOWAWCZO - OŚWIATOWYCH I KULTURALNYCH
Urząd Miasta w Pilźnie
V Liceum Ogólnokształcące
V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie
XXIX Liceum Ogólokształcące im. harcmistrza Janka
Bytnara " Rudego" w Łodzi
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. T. Kościuszki
Europejskie Przedszkole "KLUB KUBUSIA PUCHATKA IV
Przedszkole Niepubliczne Ochronka im św. Rodziny
Przedszkole nr 79
Gimnazjum Gminne w Pakoslawiu
Gimnazjum im Jana Pawła II w Wierzchosławicach
Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu
Gimnazjum im. Jana Pawła II
Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek
Gimnazjum im. Jana Pawła II w Iłowej
Gimnazjum im. Kazimierza Górskiego w Gościnie
Gimnazjum im. ks. Z Peszkowskiego z Krążkowach
Gimnazjum im. Mieszka I
Gimnazjum im. Noblistów Polskich
Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Ruszowie
Gimnazjum im. Polskich Noblistów w Rzgowie
Gimnazjum nr 1
Gimnazjum nr 1 im. Hugona Kołłątaja
Gimnazjum nr 1 im. Książąt Oleśnickich
Gimnazjum nr 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie
Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów
Gimnazjum nr 1 w Jarocinie
Gimnazjum nr 1 w Koronowie
Gimnazjum nr 1 w Raszynie
Gimnazjum nr 1 w Tucholi
Gimnazjum nr 1 w Tucholi
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im.
Bolesława Chrobrego
Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza
Gimnazjum nr 2 w Gostyninie
Gimnazjum nr 2 w Nysie
Gimnazjum nr 2 w Przemyslu
Gimnazjum nr 2 w Trzebini
Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie
Gimnazjum nr 3 im. J. Chełmońskiego
Gimnazjum nr 3 w Nysie
Gimnazjum nr 38
Gimnazjum nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kazimierza Górskiego
Gimnazjum nr 6 im. prof. Władysława Szafera
Gimnazjum nr 6 Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego
Gimnazjum nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
Gimnazjum Publiczne im. Zygmunta Steinborn w Przezmarku
Gimnazjum Publiczne w Kaczorach
Gimnazjum Publiczne w Wąsowie
Gimnazjum Społeczne w Wyszynie
Gimnazjum w Białośliwie
Gimnazjum w Brzeźnie
Gimnazjum w Łubowie
Gimnazjum w Marklowicach im. prof. Moniki Gruchmanowej
Gimnazjum w Mroczeniu
Gimnazjum w Nowym Gaju
Gimnazjum w Rudnikach
Gimnazjum w Słodkowie
Gmina Małkinia Górna
Gmina Baranów
Gmina Bedlno
Gmina Konopnica
Gmina Miasta Brzeziny
Gmina Ostrów Wielkopolski
Gospodarstwo Rolne Marek Napiórkowski
Miejskie Gimnazjum nr 1 im. Adama Mickiewicza
Nadleśnictwo Żagań
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach
Prywatne Gimnazjum s.c. w Starym Sączu Iwona Rams
Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A. 
Publiczne Gimnazjum im. Arkadiusza Gołasia
Publiczne Gimnazjum im. Franciszka Krempy w Padwi Narodowej
Publiczne Gimnazjum im. Henryka Brodatego w Nowogrodzie Bobrzańskim
Publiczne Gimnazjum im. Ireny Sendler
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Czerwinie
Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szelkowie
Publiczne Gimnazjum im. Krzysztofa Kiślowskiego w Mieroszowie
Publiczne Gimnazjum im. Polskiej Organizacji Zbrojnej w Bodzanowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Bieniowie
Publiczne Gimnazjum nr 3
Publiczne Gimnazjum nr 2 w Szydłowcu
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Bełchatowie im.
Włodzimierza Puchalskiego
Publiczne Gimnazjum w Czarnowicach
Publiczne Gimnazjum w Czarnowicach
Publiczne Gimnazjum w Dachnowie
Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
Publiczne Gimnazjum w Miastkowie Kościelnym
Publiczne Gimnazjum w Nowym Miszewie
Publiczne Gimnazjum w Orońsku
Publiczne Gimnazjum w Przejazdowie
Publiczne Gimnazjum w Starych Proboszczewicach
Publiczne Gimnazjum w Wielgiem
Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 1 w Bełchatowie
Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II we Wschowie
Rada Rodziców przy Gimnazjum nr 5 w Słupsku
Rada Rodziców przy Publicznym Gimnazjum nr 5
Rada Rodziców przy Publicznym Gimnazjum w Czarnkowie
Rada Rodziców w Gimnazjum w Skórcu
Uczniowski Klub Sportowy "Lech" Lądek przy
Gimnazjum im. Polskiej Organizacji Wojskowej W Lądku
Uczniowski Klub Sportowy "ORLIK"
Uczniowski Klub Sportowy KADET przy Publicznym
Gimnazjum w Gomunicach
UKS Skalny
Urząd Gminy Płoniawy - Bramura
Urząd Gminy w Chlewiskach
Urząd Gminy w Czemiernikach
Urząd Miasta w Ząbkachi
Urząd Miejski Gimnazjum w Kietrzu
Zespół Szkolny Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żytowiecku
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. św. Królowej Jadwigii w Suchej
Zespół Szkół w Padwi Narodowej Publiczne Gimnazjum im. Franciszka Krempy
Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej Gimnazjum w Rudzie Różanieckiej
Starostwo Powiatowe w Rzeszowie
Starostwo Powiatowe w Turku
Gmina i Miasto Drzewica - SP Drzewica
Gmina Orońsko
Gmina Parzęczew
Gmina Wieleń
Językowa Integracyjna Szkoła Podstawowa
Katolicka Szkoła Podstawowa
Katolicka Szkoła Podstawowa nr 1
Nadleśnictwo Orneta
Podstawowa Szkoła Montessori Aktywnego Rozwoju Talentów SMART 
Publiczna Szkoła Podstawowa - Rada Rodziców
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w
Zarębach Kościelnych
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Józefa Brandta w Orońsku
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gąsawach Rządowych 144
Publiczna Szkoła Podstawowa w Rytwianach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 Dębinka klasa 6B
Stowarzyszenie Warto Pomagać
Szkoła Podstawowa 234 im. Juliana Tuwima
Szkoła Podstawowa im. 106 Dywizji Piechoty Armii Krajowej
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Górze św. Małgorzaty
Szkoła Podstawowa im. Józefa Jóźwiaka w Koziegłowach
Szkoła Podstawowa im. L.J. Kronenb
Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Radolinie
Szkoła Podstawowa im. Małego Powstańca w Święcieńcu
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Biadkach
Szkoła Podstawowa im. S.Staszica w Sławoszewku
Szkoła Podstawowa im. St. Wyspiańskiego w Kawnicach
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ratajczaka
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki
Szkoła Podstawowa im. Tony Halika we Wrzącej Wielkiej
Szkoła Podstawowa im.Gen. Józefa Hallera w Mariance
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100
Szkoła Podstawowa Kosieczyn
Szkoła Podstawowa Koszuty
Szkoła Podstawowa Kowale Pańskie
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej
Szkoła Podstawowa nr 10
Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945
Szkoła Podstawowa Nr 110
Szkoła Podstawowa nr 112 z Odziałami Integracyjnymi
im. Marii Kownackiej
Szkoła Podstawowa Nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim
Szkoła Podstawowa nr 141 im. Majora Henryka Sucharskiego
Szkoła Podstawowa nr 16
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Zielonce
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Krynicy-Zdroju
Szkoła Podstawowa nr 2 w Milanowie
Szkoła Podstawowa nr 2 w Słubicach
Szkoła Podstawowa nr 21
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Jana Drzewieckiego
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sanoku
Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgorzelcu
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa nr 4 w Oświęcimiu
Szkoła Podstawowa nr 45 im. ORP
Szkoła Podstawowa nr 5 im. ks. Fr. Olejniczaka
Szkoła Podstawowa nr 6
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Druha Wacława Milke
Szkoła Podstawowa nr 7 w Siedlcach
Szkoła Podstawowa nr 73
Szkoła Podstawowa nr 74
Szkoła Podstawowa nr 9
Szkoła Podstawowa w Bałuczu
Szkoła Podstawowa w Bąkowie
Szkoła Podstawowa w Bieganowie
Szkoła Podstawowa w Cieninie Kościelnym
Szkoła Podstawowa w Czestkowie
Szkoła Podstawowa w Dłoni
Szkoła Podstawowa w Dobrosołowie
Szkoła Podstawowa w Giewartowie
Szkoła Podstawowa w Kaczorach
Szkoła Podstawowa w Kaławie
Szkoła Podstawowa w Lądku
Szkoła Podstawowa w Lelowie
Szkoła Podstawowa w Lipicach
Szkoła Podstawowa w Łasku
Szkoła Podstawowa w Łukowem
Szkoła Podstawowa w Mieszałkach
Szkoła Podstawowa w Mikorzynie
Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi
Szkoła Podstawowa w Parysowie
Szkoła Podstawowa w Przyjmie
Szkoła Podstawowa w Raszynie
Szkoła Podstawowa w Ratyniu
Szkoła Podstawowa w Rydzewie
Szkoła Podstawowa w Sługach
Szkoła Podstawowa w Sługach
Szkoła Podstawowa w Snowidzy
Szkoła Podstawowa w Sowach nr 76
Szkoła Podstawowa w Śmiłowie
Szkoła Podstawowa w Świętosławiu
Szkoła Podstawowa w Teodorach
Szkoła Podstawowa w Trzcielu
Szkoła Podstawowa w Warszewicach
Szkoła Podstawowa w Wieleniu
Szkoła Podstawowa w Żukowie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11 w Płocku
Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi Nr 22
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9
Szkoła Podstawowa im. Leona Kruczkowskiegow Cigacicach
Urząd Gminy w Grzegorzewie
Urząd Gminy w Mirowie
Urząd Gminy w Pakosławicach
Urząd Gminy w Raszynie
Urząd Gminy w Szelkowie
Urząd Miasta i Gminy
Urząd Miejski w Łasku
Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół
Zespół Obsługi Placówek Oświatowych
Zespół Placówek Oświatowych "Sport Szkolny"
Zespół Placówek oświatowych w Nowym Miszewie
Szkoła Podstawowa w Nowym Miszewie
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. św. Królowej Jadwigii w Suchej
Zespół Szkół w Gułtowach Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
ZOPO Piastowska Liga Szkół

GLUKS "SKRZAT" Kozielice
KS/UKS "LUBIENIANKA" Robert Patroniak
LUKS Nolet Żabi Róg
LUKS Nolet Żabi Róg
LUKS Orlęta
MLUKS Jedynka Trzebiatów
MUKS "GEPARD"
MUKS "GIMNAZJON"
MUKS Zielonka
PUKS 3 Trzebinia
Uczniowski Klub Sportowy "JUNIOR" przy ZS w Majdowie
Uczniowski Klub Sportowy "ORLIK"
Uczniowski Klub Sportowy "Trolik"
Uczniowski Klub Sportowy 15
Uczniowski Klub Sportowy GRÓDEK
Uczniowski Klub Sportowy Spartakus
UKS " MIKRO RUSZÓW"
UKS "GAMA"
UKS "MARATON" przy Szkole Podstawowej w Sompolnie
UKS "NOWA"
UKS "Pomiar"
UKS "Śródmieście"
UKS ,, Champion"
UKS 85 Mokotów
UKS Absolwent Siedlec
UKS Aligator Chwarzno Gdynia
UKS Ambra Ołtarzew
UKS Arkady
UKS ATLAS GAWŁUSZOWICE
UKS Bankówka Zielonka
UKS Baza Królewo
UKS Błyskawica
UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
UKS GIGANCIKI przy Szkole Podstawowej
UKS Grześ
UKS HERKULES przy Szkole Podstawowej Szropy Urząd
Gminy w Starym Targu
UKS Huragan Górki
UKS Junior Kębłowo
UKS Kokociniec 67 Katowice
UKS Lech Gdańsk
UKS Maratończyk Płociczno
UKS Nowa
UKS Orionek Ogorzeliny
UKS Orlęta Warszawa
UKS ORLIKI
UKS Orły
UKS Ósemka Wejherowo
UKS Pancerni Żurawica
UKS Płomyk Mąkolno
UKS Skalny
UKS Victoria Gułtowy
UKS WIATR LUDŹMIERZ
UKS Wyżyny Bydgoszcz
UKS Zryw Brzeźno
Urząd Gminy G.K.R.P.A
Zespół Szkół w Przykonie
Główny Urząd Miar - Teresa Stachurska
Gminny Ośrodek Kultury w Śniadowie
Kozecka Jadwiga
Ministerstwo Środowiska
UKS HERKULES przy Szkole Podstawowej Szropy Urząd
Gminy w Starym Targu
Urząd Gminy Czarnków
Urząd Gminy G.K.R.P.A
Urząd Gminy Góra św. Małgorzaty
Urząd Gminy i Miasta Jastrowie
Urząd Gminy i Miasta w Krajence
Urząd Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim
Urząd Gminy Lądek Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Urząd Gminy Lipnica
Urząd Gminy Pionki
Urząd Gminy Płoniawy - Bramura
Urząd Gminy Santok
Urząd Gminy w Chlewiskach
Urząd Gminy w Czemiernikach
Urząd Gminy w Grzegorzewie
Urząd Gminy w Grzmiącej
Urząd Gminy w Kozielicach
Urząd Gminy w Mirowie
Urząd Gminy w Niechanowie
Urząd Gminy w Pakosławicach
Urząd Gminy w Raszynie
Urząd Gminy w Rytwianach
Urząd Gminy w Szelkowie
Urząd Gminy w Tuszowie Narodowym
Urząd Gminy we Władysławowie
Urząd Miasta - Gmina Kędzierzyn Koźle
Urząd Miasta i Gminy
Urząd Miasta w Pilźnie
Urząd Miasta w Ząbkach
Urząd Miejski
Urząd Miejski
Urząd Miejski Gimnazjum w Kietrzu
Urząd Miejski w Kałuszynie
Urząd Miejski w Łasku
Urząd Miejski w Łęknicy
Urząd Miejski w Miejskiej Górce
Urząd Miejski w Suchaniu - Gmina Suchań
Urząd Miejski w Szydłowcu

Centrum Budowalno-Remontowe Paweł Wojtasik
Gmina Domaradz
Gmina Olszanica
Gmina Pacyna
Gmina Wieliszew Zespół Szkół w Legionowie
Gmina Wieliszew Zespół Szkół w Łajskach
Gminny Zespół Ekonomiczno - Administracyjny Szkół w Borowej
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "KUSY" Zespół
Szkół Publicznych w Suchaniu
Miasto Obrzycko
Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Publiczny Zespół Szkół w Suskowoli
Starostwo Powiatowe w Rzeszowie
Starostwo Powiatowe w Turku
Uczniowski Klub Sportowy "Jedynka"
Uczniowski Klub Sportowy "TeBu"
Uczniowski Klub Sportowy START
UKS Zryw Brzeźno
Urząd Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim
Urząd Gminy Lipnica
Urząd Gminy Pionki
Urząd Gminy w Kozielicach
Urząd Miejski w Miejskiej Górce
Urząd Miejski w Suchaniu - Gmina Suchań
Urząd Miejski w Szydłowcu
Zakład Oświaty Gminy Kościerzyna ( Zespół Szkół w Wielkim Podlesiu )
Zespół Ekonomiczno Administracyjny Szkół
Zespół Szkół Drzewnych im. Mikołaja Kopernika
Zespół Szkół Ekologicznych im. Uni Europejskiej
Zespół Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego
Zespół Szkół Elektrycznych nr 1
Zespół Szkół im Marii Grzegorzewskiej
Zespół Szkół im. 14 Pułku Powstańców Śląskich
Zespół Szkół im. Jana Pawła II
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu
Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu
Zespół Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego
Zespół Szkół im. Macieja Rataja
Zespół Szkół im. św. Jadwigi Królowej w Żygocinie
Zespół Szkół Integracyjnych w Skierniewicach
Zespół Szkół nr 1 w Malborku
Zespół Szkół nr 1 w Strykowie
Zespół Szkół Nr 2
Zespół Szkół nr 2 w Turznie
Zespół Szkół nr 3 im. II Armii Wojska Polskiego
Zespół Szkół nr 3 w Szczecinku
Zespół Szkół nr 4
Zespół Szkół nr 5
Zespół Szkół nr 8
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Konopnickiej w Milówce
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. T. Kościuszki
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sędziejowicach
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pacynie
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Zespół Szkół Ogólokształcących
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Juliusza Słowackiego
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Rydułtowach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Noblistów Polskich
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Rydułtowach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. Komisji Edukacji Narodowej
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pszowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śląskim
Zespół Szkół Publicznych
Zespół Szkół Publicznych im. KOP w Bolesławcu
Zespół Szkół Publicznych im. ks. Jana Twardowskiego
Zespół Szkół Publicznych w Bielicach
Zespół Szkół Salezjańskich
Zespół Szkół Specjalnych Nr 101
Zespół Szkół Społeczno Socjalnych w Lubinie
Zespół Szkół STO
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. św. Królowej Jadwigii w Suchej
Zespół Szkół Technicznych
Zespół Szkół Technicznych Hanna Mierzejewska
Zespół Szkół w Brzeźnicy
Zespół Szkół w Brzeźnie
Zespół Szkół w Dębowie
Zespół Szkół w Donaborowie
Zespół Szkół w Dydni
Zespół Szkół w Golcowej
Zespół Szkół w Górkach
Zespół Szkół w Gułtowach Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
Zespół Szkół w Karpaczu
Zespół Szkół w Kozielicach
Zespół Szkół w Krzymowie
Zespół Szkół w Łubowie
Zespół Szkół w mieście Obrzycko
Zespół Szkół w Międzyborowie
Zespół Szkół w Mirosławcu
Zespół Szkół w Ochędzynie
Zespół Szkół w Padwi Narodowej Publiczne Gimnazjum im. Franciszka Krempy
Zespół Szkół w Płoskini
Zespół Szkół w Przykonie
Zespół Szkół w Pustyni
Zespół Szkół w Pustyni
Zespół Szkół w Redzikowie
Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej Gimnazjum w Rudzie Różanieckiej
Zespół Szkół w Rybnie
Zespół Szkół w Rynarzewie
Zespół Szkół w Samlinie
Zespół Szkół w Skomlinie - Sklepi Szkolny
Zespół Szkół w Słupi p. Kępnem
Zespół Szkół w Szkaradowie
Zespół Szkół w Walichnowach
Zespół Szkół w Wężyskach
Zespół Szkół w Zimnowodzie
Zespół Szkół Wicko
Zespół Szkół Zawodowych
Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego
Zespół Szkół Zawodowych nr 3
Zespół Szkół Im. Kontradmirała Xawerego Czernickiego w Wielkim Podlesiu

 

Przepraszamy wszystkich naszych klientów, którzy nie zostali umieszczeni na liście. Szkoły powyżej zostały wybrane losowo.
Dziękujemy wszystkim za zakupy w firmie Azetx i życzymy dużych sukcesów w rozgrywkach szkolnych i ligowych.