Unihokej, Kije, Bandy

Producenci

Dystrybucja Azetx

Dystrybucja Azetx Polska

Lista dystrybutorów

Dystrybucja Azetx Świat

Lista dystrybutorów

Mapa dystrybutorów

Imprezy wystawiennicze

ISPO Munich 2017
ISPO Munich 2015
Kielce 2013
ISPO Munich 2012
ISPO Munich 2011

Platforma ratalna

Azetx - unihokej

Unihokej to dyscyplina sportu, która zafascynowała firmę AZETX  Piotra Czarczyńskiego generalnego przedstawiciela firmy JII-TEE SPORT z  Finlandii, twórcę i właściciela marki QMAX – czołowego producenta sprzętu do unihokeja. Założycielem i właścicielem JII-TEE SPORT w Finlandii jest Jukka Tervo czołowy długoletni napastnik reprezentacji Finlandii w unihokeju. Wszystkie lata treningów i rozgrywek unihokeja uwieńczyły powstanie firmy JII-TEE Sport w HYLLYKALLIO, a w marcu 2006 roku oficjalne otwarcie Qmaxpolska, która zmieniła w kwietniu 2009 roku nazwę na AZETX.

Firma Azetx wspólnie z JII-TEE Sport wprowadza na rynek światowy pierwsze kije i piłki z certyfikatem IFF. JII-TEE Sport certyfikował 2 nowe kije Bueno i Maestro oraz piłkę do unihokeja, a firma AZETX zaprojektowała, wyprodukowała i certyfikowała nowe bandy do unihokeja oraz dwie bramki meczowe (składaną oraz monolit). Certyfikat IFF został wydany 20.08.2010r.

Rok 2011 - 2012
W lutym firma Azetx wystawiała się na Międzynarodowych Targach Sportowych w Monachium ISPO 2011. Na naszym stoisku gościliśmy firmy z całego świata. Efekt uzyskany po targach, to zbudowana sieć dystrybutorów w większości krajów, w których unihokej zawitał już na dobre.
Realizacja projektu "Paszport do eksportu" współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego umożliwia wystawianie się Azetx na międzynarodowych targach sportowych ISPO w Monachium w 2011 i 2012r. 
UnohokejDla państwa tworzymy z pasją i dbamy, aby każdy nasz klient miał satysfakcję z zakupu i użytkowania naszego sprzętu sportowego. Oferta, którą przedstawiamy w sklepie www.azetx.pl, to uwieńczenie naszej upartości w dążeniu do celu. Wszystkie pozycje w naszej ofercie to produkty, które produkujemy lub importujemy. 

Rok 2013 - budowanie rynku eksportowego - ekspansja na rynki Azjatyckie oraz Australię i Oceanię. Stworzenie i zgłoszenie wzoru przemysłowego ogranicznika do budowy torów wyścigowych dla modeli RC Racingu. Opracowaliśmy mini bandę oraz ograniczniki wewnętrzne, które umożliwiają szybką budowę toru wyścigowego. Pokazy nowego systemu odbyły się w Polsce i w Niemczech między innymi na Międzynarodowych Targach Hobby i Zabawek w Poznaniu.

Rok 2014r. - oferta firmy powiększyła się o nowe wzory i projekty bluz i spodni bramkarskich. W marcu 2014 wprowadziliśmy do oferty nowy model bandy Azetx Extreme, która charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością na uderzenia. Zaletą modelu Extreme jest odporność na temperatury ujemne, umożliwia to wykorzystanie bandy np w celu zbudowania lodowiska. 

W kwietniu 2014 do oferty dołączamy ziołowe naturalne preparaty firmy Herbamedicus prosto ze Szwajcarii razem z serią dedykowaną dla sportowców oraz start nowej platformy walutowej Tanieprzewalutowanie.pl. Od maja 2014 r. rozpoczniemy start nowego sklepu azetx.pl oraz nowej platformy B2B dla dystrybutorów krajowych i zagranicznych.

Rok 2015 - W lutym wystawialiśmy się na Targach ISPO w Monachium. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dzięki temu nawiązaliśmy wiele nowych znajomości oraz pozyskaliśmy nowych klientów.
W marcu rozpoczęliśmy współpracę ze szwajcarskim producentem kijów do unihokeja oraz sprzętu sportowego , firmą LEXX. Zostaliśmy ekskluzywnym dystrybutorem tej marki w Polsce.Już niedługo w naszej ofercie znajdzie się pełen asortyment firmy LEXX. Pierwszym produktem będzie piłka LEXX. 

 

Obecnie jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki:
- Qmax - ( profesjonalny sprzęt sportowy do unihokeja)
- Swimfit - ( profesjonalny sprzęt pływacki )

- AZETX - certyfikowane bandy Prestige, Extreme oraz bramki meczowe do unihokeja ( własna marka sprzętu sportowego oraz sprzętu rekreacyjnego i zdrowotnego promowana na świecie).

 - Magic Float - produkcja i dystrybucja pomostów pływających, pełna oferta na www.magicfloat.eu

- Tanieprzewalutowanie.pl - Społecznościowa Platforma Walutowa na której, każdy użytkownik w Polsce po zarejestrowaniu się sam decyduje o kursie wymiany swojej waluty. Po spotkaniu się dwóch identycznych zleceń - nastąpi wymiana waluty.


Firma Azetx promuje profesjonalny sprzęt sportowy w Polsce i za granicą. Nasze doświadczenie owocuje produkcją profesjonalnego sprzętu sportowego do unihokeja. Najwyższa jakość w połączeniu z bardzo dobrą ceną.
Naszym priorytetem jest rozpowszechnienie wysokiej jakości sprzętu sportowego dla każdego. Nasi klienci to szkoły podstawowe, gimnazja, wyższe szkoły i uczelnie, gminy, miasta, stowarzyszenia, placówki niepubliczne, fundacje, kluby sportowe oraz klienci indywidualni.


Sprzęt Azetx można kupić w hurtowniach i sklepach sportowych w całej Polsce.
Jeżeli pilnie potrzebują państwo zakupić sprżęt marki Azetx, prosimy o skorzystanie ze sklepu www.azetx.pl, w którym realizacja następuje w ciągu 24h.