Zaznacz stronę

Zapraszamy na wyprzedaż akcesoriów sportowych w naszym sklepie AZETX! Znajdziesz u nas szeroki wybór sprzętu do unihokeja, piłki nożnej i lekkoatletyki. Nie przegap okazji i skorzystaj z naszych promocji!

Pachołki, pasy z bidonem, tablice taktyczne, torby na kije do unihokeja – wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz sprzęt, który pozwoli Ci w pełni cieszyć się Twoją ulubioną dyscypliną sportową.

Nie zapomnij też o naszych doskonałych kijach LEXX. Mamy dla Ciebie szeroki wybór różnych modeli, takich jak Łopatka LEXX Diamond czy Kij ARCTIC LEXX. Teraz możesz je kupić w promocyjnych cenach, które Cię zaskoczą!

W naszym sklepie oferujemy również odzież sportową LEXX, która zapewni Ci maksymalny komfort podczas treningów. Spodenki, koszulki, bluzy i wiele innych – wszystko to dostępne jest w naszym sklepie. Wybierz najlepsze produkty LEXX i bądź gotowy do osiągania świetnych wyników w swojej dyscyplinie sportowej!

Nie zwlekaj, sprawdź naszą wyprzedaż już teraz i skorzystaj z fantastycznych okazji w sklepie AZETX. Czekamy na Ciebie!

 

Materiały trzonków:

  • Włókno szklane – Trzonek w 100% zrobiony z włókna szklanego.
  • Kompozyt – Trzonek zrobiony w 50% z carbonu i w 50% z włókna szklanego.
  • Nano Carbon – Standardowy rodzaj carbonu, który jest lekki i występuję w większości kijów.
  • Japoński Carbon K12 – nowoczesny trzonek zrobiony z ultra lekkiego carbonu, wysokiej jakości. 

Łopatki:

  • Łopatka Diamond – Wysokiej jakości, profilowana łopatka z certyfikatem IFF.
    Waga 75g. Łopatka zastosowana w kijach: Fatbody, Diamond i Swiss.
  • Łopatka Diego II. Profilowana łopatka – Waga 78g. Łopatka zastosowana w kijach: Lupa i Arctic. Możliwość wykonania dodatkowego profilowania.

Wyprzedaż

Kij Lexx

Odzież sportowa Lexx

Kaski Lexx